Әліппе 1-сынып ҚМЖ Қысқа мерзім жоспарлары Атамұра
Сынып: 1
Пән: Әліппе
Пән мұғалімі:
Мерзімі | ||||||||
Сабақтың тақырыбы | Білім күні. Бейбітшілік сабағы | |||||||
Сабақтың мақсаты | Білімге деген құштарлығын арттыру. | |||||||
Күтілетін нәтиже | Білімген деген ынтасы артады. | |||||||
Уақыты | Сабақ кезең/рі | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Ресурстар | ||||
3 мин
4 мин
|
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын.
Топқа бөлу.
|
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады.
Мектеп- кеме, білім-теңіз мақалымен топқа бөлінеді. . |
Оқулық
|
||||
15 мин
15 мин
|
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ
«Біз кімбіз» ойынын жүргізу.
«Кім жылдам» ойынын жүргізу.
|
Топтар бөлінген мақал бойынша білім туралы өз піклеріән білдіру арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашады. «Кім жылдам?» ойыны. Білімге байланысты тақпақтарын айтады.
|
А4 қағазы
|
||||
3 мин | Қорытынды | Сұрақ-жауап |
Жаңа тақырып бойынша өздерінің тың ақпараттарын қорытындылады.
|
|||||
2 мин | Бағалау | Ауызша мадақтау арқылы формативті бағалау | Ынталанады. | |||||
2 мин | Рефлек сия | Кері байланыс . Сабақтан алған әсерлерін ауызша айтқызу. | Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін айтады. | |||||
1 мин | Үйге тапсырма беру | Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып беру. | Күнделік | |||||
Сынып: 1
Пән: Әліппе
Пән мұғалімі:
Мерзімі | ||||||||
Сабақтың тақырыбы | Мектеп. Сынып. Оқу құралдары. Сөйлем. | |||||||
Сабақтың мақсаты | Диалогтық оқыту арқылы жаңа сабақты меңгерту. | |||||||
Күтілетін нәтиже | Диалогтық қарым-қатынасқа түседі. Жаңа сабақты меңгереді. | |||||||
Уақыты | Сабақ кезең/рі | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Ресурстар | ||||
3 мин
2 мин
5 мин
|
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын.
Топқа бөлу.
«Миға шабуыл» әдісі Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қойылады.
|
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады.
Джиксо әдісі бойынша 1,2,3,4 санау арқылы топқа бөлнеді.
Өткен материалды сұрақтарға жауап беру арқылы есеріне түсіреді. |
Оқулық
|
||||
15 мин
12 мин
|
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ
Мектеп. Сынып. Оқу құралдары тақырыбына зерттеушілік әңгіме жүргіздіріп, пікір алмастыру.
«Суреттеу» стратегиясы бойынша жаңа тақырып бойынша оқулықтағы суреттермен жұмыс жасау. |
Мектеп. Сынып. Оқу құралдары туралы жан-жақты зерттейді, топта талқылап, ортақ бір шешімге келіп, сынып алдында қорғайды.
Оқулықтағы суреттерді суреттеп, диалогтық қарым-қатынасқа түседі. |
АКТ
Оқулық |
||||
3 мин | Қорытынды | Сұрақ-жауап алу арқылы сабақты қорытындылаймын. |
Жаңа тақырып бойынша өздерінің тың ақпараттарын қорытындылады.
|
|||||
2 мин | Бағалау. | Оқушылардың көңіл-күйлерін білу мақсатында смайликтер арқылы формативті бағалау. | . Сабақтан алған көңіл-күйлерін білу мақсатында смайликтер көтеру арқылы көрсетіп отырады. | Бағалау парақшасы | ||||
2 мин | Рефлек сия | Кері байланыс орнату | Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін айтады. | |||||
1 мин | Үйге тапсырма беру | Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып беру. | Күнделік | |||||
Сынып: 1
Пән: Әліппе
Пән мұғалімі:
Мерзімі | ||||||||
Сабақтың тақырыбы | Мектеп. Сынып. Оқу құралдары. Сөйлем | |||||||
Сабақтың мақсаты | Тақырып бойынша алған білімдерін бекіту. | |||||||
Күтілетін нәтиже | Жаңа сабақ туралы білімдерін бекітеді. Есте сақтау қабілеттері артады. | |||||||
Уақыты | Сабақ кезең/рі | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Ресурстар | ||||
3 мин
2 мин
5 мин
|
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын.
Топқа бөлу.
«Миға шабуыл» әдісі Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қойылады.
|
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады.
Джиксо әдісі бойынша 1,2,3,4 санау арқылы топқа бөлнеді.
Өткен материалды сұрақтарға жауап беру арқылы есеріне түсіреді. |
Оқулық
АКТ |
||||
10
мин
17 мин
|
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ
Жаңа тақырыпқа сәйкес топтық жұмыс жасатамын.
Берілген тақырып бойынша Блум түймедағын жасатамын.
|
Оқу құралдары туралы топтасып зерттеп, Жасаған жұмыстарын сынып алдында қорғайды.
Күлтежапырарақшаларға мектеп, сынып, оқу құралдарының суретін салып, не білдіретіні туралы пікір алмасады. |
Суреттер
Күлтежапырақшалар |
||||
3 мин | Қорытынды | Сұрақ-жауап алу арқылы сабақты қорытындылаймын. |
Жаңа тақырып бойынша өздерінің тың ақпараттарын қорытындылады.
|
|||||
2 мин | Бағалау. | Ауызша мақтау мадақтау арқылы формативті бағалау. | Ынталанады. | |||||
2 мин | Рефлек сия | Кері байланыс орнату | Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін білдіреді. | |||||
1 мин | Үйге тапсырма беру | Күнделікке жазып береді. | Күнделікке жазып алады | Күнделік | ||||
Сынып: 1
Пән: Әліппе
Пән мұғалімі:
Мерзімі | |||||||
Сабақтың тақырыбы | Мектептің спорт алаңы. Сөйлем. Сөз. | ||||||
Сабақтың мақсаты | Мектептің спорт алаңымен таныстыру. Сөздік қорын молайту | ||||||
Күтілетін нәтиже | Мектептің спорт алаңымен танысады. Сөздік қоры молаяды. | ||||||
Уақыты | Сабақ кезең/рі | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Ресурстар | |||
3 мин
2 мин
5 мин
|
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын.
. Топқа бөлу.
«Миға шабуыл» әдісі Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қойылады.
|
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады.
Апта атаулары арқылы топқа бөлнеді.
Өткен материалды сұрақтарға жауап беру арқылы есеріне түсіреді.
|
Оқулық
|
|||
17 мин
10 мин
|
Негізгі бөлім |
Жаңа сабақ
Жаңа тақырып бойынша топтық жұмыс жасатамын.
«Мозайка» әдісі бойынша топтық жұмыс жасатамын. |
Мектептің спорт алаңы тақырыбына кластер жасап, сынып алдынд жасаған жұмыстарын дәлелдеді.
Қима қағаздарды құрастырып, қима қағаздарда берілген суреттер бойынша пікір алмасады.
|
АКТ
Қима қағаздар
|
|||
3 мин | Қорытынды | Сұрақ-жауап |
Жаңа тақырып бойынша өздерінің тың ақпараттарын қорытындылады.
|
||||
2 мин | Бағалау | Оқушылардың көңіл-күйлерін білу мақсатында басбармақты көтеру арқылы формативті бағалау. | Сабақтан алған көңіл-күйлерін басбармақтарын жоғары, төмен көтеру арқылы көрсетіп отырды. | ||||
2 мин | Рефлек сия | Кері байланыс орнату | Өткен тақырып бойынша өз пікірлерін айтады. | ||||
1 мин | Үйге тапсырма беру | Үй тапсырмасын күнделікке жазып береді. | Күнделікке жазып алады | Күнделік | |||
Сынып: 1
Пән: Әліппе
Пән мұғалімі:
Мерзімі | ||||||||
Сабақтың тақырыбы | Күн режимі. Дұрыс тамақтану. Сөйлем. Сөз. | |||||||
Сабақтың мақсаты |
Дұрыс тамақтану, күн режимі туралы білімдерін қалыптастыру.
Ойлау қабілеттерін дамыту. Сөйлеу дағдыларын қалыптастыру. |
|||||||
Күтілетін нәтиже |
Дұрыс тамақтану, күн режимі туралы білімдері қалыптасады.
Ойлау қабілеті артады. Сөйлеу дағдылары қалыптасады. |
|||||||
Уақыты | Сабақ кезең/рі | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Ресурстар | ||||
3 мин
2 мин
5 мин
|
Кіріспе |
«Шаттық шеңберін» ұйымдастырамын.
Топқа бөлу.
«Миға шабуыл» әдісі Үй тапсырмасына байланысты сұрақтар қойылады.
|
Шаттық шеңберінде оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады.
Джиксо әдісі бойынша 1,2,3,4 санау арқылы топқа бөлнеді.
Өткен материалды сұрақтарға жауап беру арқылы есеріне түсіреді. |
Оқулық
АКТ |
||||
17
мин
|
Жаңа сабақ |
Жаңа сабақ
«Суреттеу» стратегиясы бойынша интербелсенді тақтадан күн режимі, дұрыс тамақтану туралы видеокөрсетілім көрсету.
|
Интербелсенді тақтадан жаңа тақырыпқа сәйкес видеокөрсетілм көріп, білімдерін толықтырады. |
АКТ |